Dünyayı değiştirmek için bi' tek sponsorunuz mu eksik?

SPONSOR BUL

Aylık ücretsiz ve sadece komisyon usulü çalıştığımız sponsor bulma hizmetidir. Bu modelde kriterlerimize uyan projeler, etkinlik portföyümüze eklenir. Kurum toplantılarında öncelik Premium Sponsor Bulma hizmeti verdiğimiz projelerdedir.

 

Kurumların sponsorluk stratejilerine, bütçesine ve hedef kitlesine uygun olduğunu düşündüğümüzde projeler eş zamanlı olarak karşılaştırmalı halde sunulur ve sponsor bulma şansı arttırılır.

 

Sponsor bulmamız için ilk önce sizin etkinliğinizi/organizasyonuzu hatta sizi tanımamız gerekiyor. Bu sebeple aşağıda yer alan maddeleri inceleyebilir ve sayfanın en altında yer alan “Şimdi Sponsor Bul” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

1 – En Az 3 ay

Sponsorluk, etkinliğe yakın tarihlerde aranmaya başlanırsa olumsuz sonuçlanacaktır. Anasponsor, etkinlik/organizasyon tarihinden en az 3 ay (90 gün) önceden başvurulan taleplerle ilgilenir. Aksi taktirde maddi sponsorluk sağlama ihtimali epey düşüktür. İlgili süre ne kadar fazla ise, o kadar kısa sürede maddi sponsorluklar sağlanabilir.

 

Anasponsor’dan sponsor talep etmek tamamen ücretsizdir.
Anasponsor sponsor bulma konusunda garanti vermemektedir.

2 – Eksiksiz Form

Aradığınız sponsorluğun potansiyeli ölçebilmemiz için deneyimli kadromuz tarafından oluşturulan pek detaylı bir sponsorluk başvuru formumuz bulunmaktadır. Formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak yanıtladığınızda ve sponsorluk dosyanızı bizlerle paylaştığınızda Anasponsor ekibi hemen projenizi incelemeye başlar. Formun eksiksiz doldurulması bizler için büyük bir zaman kazancı olacaktır.

 

Sponsorluk Başvuru Formu için tıkla.

3 – Proje Kriterlerimiz

Sponsorluk sürecini verimli bir şekilde yürütebilmemiz için, sponsorluk başvuru formunu detaylıca doldurmanız gereklidir. Formu doldurmadan önce 3 adet proje kriterimiz olduğunu unutmayın;

 

  • Sponsorluk Dosyası olan projeler
  • Başlangıç tarihine en az 3 ay kalan projeler
  • Sponsorluğa yatkın projeler 

ile ilgilenmekteyiz. Sponsorluk dosyanız yok ise bizlerden bu konuda destek alabilirsiniz. Eğer 3 aydan daha kısa sürede sponsor bulmanız gerekiyorsa özel çalışma yaptığımız “Premium Sponsor Bulma” hizmetini tercih edebilirsiniz.

4 – Bekleme Zamanı

Anasponsor, tüm bu aşamalardan sonra Sponsorluk Takip Sistemi ile size genel bilgilendirme yapar. Sponsor bulma konusunda hangi aşamada olduğumuzu verilerle size aktarırız. Olağanüstü durumlarda anlık raporlar veririz.

 

Sponsorluk alma potansiyelinizin olmadığı durumlarda ise size bu durumu en geç 7 iş günü içerisinde bilgilendiririz. Talep etmeniz durumda projeniz için Sponsorluk Raporu da hazırlayabiliriz.