Dünyayı değiştirmek için bi' tek sponsorunuz mu eksik?

SPONSOR BUL

Aylık ücretsiz ve sadece komisyon modeli ile çalıştığımız sponsor bulma hizmetidir. Standart modelde kriterlerimize uyan projeler, etkinlik portföyümüze eklenir. Kurum toplantılarında öncelik Premium Sponsor Bulma hizmeti verdiğimiz projelerdedir.

 

Kurumların sponsorluk stratejilerine, bütçesine ve hedef kitlesine uygun olduğunu düşündüğümüzde projeler eş zamanlı olarak karşılaştırmalı halde sunulur ve sponsor bulma şansı arttırılır.

 

Sponsor arama çalışmaları için projenizi hatta sizi tanımamız gerekiyor. Bu sebeple aşağıda yer alan maddeleri inceleyebilir ve sayfanın en altında yer alan “Şimdi Sponsor Bul” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

1 – En Az 3 ay

Sponsorluk, proje başlangıcına yakın tarihlerde aranmaya başlanırsa olumsuz sonuçlanacaktır. Anasponsor, proje tarihinden en az 3 ay (90 gün) önceden başvurulan taleplerle ilgilenir. Aksi taktirde maddi sponsorluğun sağlama ihtimali oldukça düşüktür. İlgili süre ne kadar fazla ise, sponsorluk ihtimali de o kadar artmaktadır.

 

Anasponsor’dan sponsor talep etmek tamamen ücretsizdir.
Anasponsor sponsor bulma konusunda garanti vermemektedir.

2 – Eksiksiz Form

Aradığınız sponsorluğun potansiyeli ölçebilmemiz için deneyimli kadromuz tarafından oluşturulan pek detaylı bir sponsorluk başvuru formumuz bulunmaktadır. Formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak yanıtladığınızda ve sponsorluk dosyanızı bizlerle paylaştığınızda Anasponsor ekibi hemen projenizi incelemeye başlar. Formun eksiksiz doldurulması bizlere büyük bir zaman kazandırmaktadır.

 

Sponsorluk Başvuru Formu için tıkla.

3 – Proje Kriterlerimiz

Sponsorluk sürecini verimli olarak yürütebilmemiz adına, sponsorluk başvuru formunu detaylıca doldurmanız gereklidir. Formu doldurmadan önce 3 adet proje kriterimiz olduğunu unutmayın;

 

  • Sponsorluk Dosyası olan projeler
  • Başlangıç tarihine en az 3 ay kalan projeler
  • Sponsorluğa yatkın projeler 

ile ilgilenmekteyiz. Sponsorluk dosyanız yok ise bizlerden bu konuda destek alabilirsiniz. Eğer 3 aydan daha kısa sürede sponsor bulmanız gerekiyorsa özel çalışma yaptığımız “Premium Sponsor Bulma” hizmetini tercih edebilirsiniz.

4 – Bekleme Zamanı

Anasponsor, tüm bu aşamalardan sonra Sponsorluk Takip Sistemi ile size genel bilgilendirme yapar. Sponsor bulma konusunda hangi aşamada olduğumuzu verilerle size aktarırız. Olağanüstü durumlarda anlık raporlar veririz.

 

Sponsorluk alma potansiyelinizin olmadığı durumlarda ise size bu durumu en geç 1 iş günü (24 saat) içerisinde bilgilendiririz. Talep etmeniz durumda projeniz için Sponsorluk Raporu da hazırlayabiliriz.