İlgilendiğiniz hizmet için ilgili kısma tıklayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Sponsor Olanlar İçin

Tüm Sponsorluk Süreci

Kurumun ihtiyaçları paralelinde, iş ve iletişim hedeflerine uygun, ulaşılmak istenen hedef kitle ile örtüşen, medya ve pazarlama planları olan yaratıcı sponsorluk projelerinin önerilmesi, projelerin ön değerlendirmesi ve sponsorluğun uygulanması adımlarını kapsamaktadır.

 

Sponsorluk Raporu

Sponsorluk yatırımının ölçümleme aracıdır. Geliştirdiğimiz teknolojik MİS modeli ile daha somut ve ölçümlenebilir verileri elde ediyoruz. Mecra, İnternet Taraması ve Sosyal Medya başlıkları altında markaların gerçek zamanlı sponsorluk ölçümlerini üstleniyoruz.

 

Sponsorluk Eğitimleri

IEG Sponsorship’in kurumlar özelinde geliştirdiği eğitimler ile günceli yakalayabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Minimum 5 başlık altında eğitimler verilmektedir.

 

Özelleşen Hizmetler

Sponsorluk başvuru formu yönetimi, rakip sponsorluk analizi ve sektörel sponsorluk infografiklerinin yer aldığı detay hizmetlerimizdir.

Sponsor Arayanlar İçin

Sponsor Bulma Hizmeti

Sponsor arama çalışmalar kapsamında, ön hazırlık süreci, sponsorluk dosyası hazırlama, medya ve pazarlama planı oluşturma, potansiyel kurumların belirlenmesi, kurum toplantıları ve sponsorluk onayı gibi adımlardan oluşan Premium ve Standart modelli sponsor arama çalışmalarıdır.

 

Bireysel Sporculara Yönelik Hizmetler – bireyselsporcu.com

Genel projelerden farklı olarak; sporculara özel çalışmalar yapabilmek ve sporcuları bir sonraki seviyeye ulaştırabilmek için hizmetlerimizi her tür sporcuya göre özelleştirdik. Sporcuların, sponsorluk iletişimleri sırasında ihtiyaçları olan konularda hizmet vermekteyiz.

 

Film Projelerine Yönelik Hizmetler – filmsponsoru.com

Yerli yapımların sponsorluk çalışmalarına daha özel hizmet sunabilmek adına oluşturduğumuz bir markamızdır. Sinema Filmi Sponsorluk Dosyası Örneği, Sinema Filmine Sponsor olan Firmalar ve Film Sponsor Bulma Hizmetleri için detayları inceleyebilirsiniz.

 

Sponsorluk Eğitimleri

Her ayın 3. perşembesi düzenlediğimiz “Sponsor Bulma Teknikleri Eğitimi” ile Türkiye’de sponsor arama çalışmalar kapsamında öğrenmeniz gereken tüm içerikleri, kullanmanız gereken araçları, sponsorluk tekniklerini anlatıyoruz.

 

Sponsorluk Dosyası Örneği

Her proje için özel sponsorluk dosyaları hazırlanması gerekse de sponsor arayanlara yardımcı olmak adına her sponsorluk dosyasında olması gereken içerikleri, nedenleri ve detayları ile birlikte paylaştığımız rehber niteliğinde dosyadır. Rehbere uygun hareket ederek kendi sponsorluk dosyalarınızı oluşturabilirsiniz.

 

Sponsorluk Dosyası Hazırlama

Kurumlarla ilk temasta en önemli etken görevi gören sponsorluk dosyaları için hazırladığımız özel hizmetimizdir. Her sponsorluk dosyasında Bilgilendirme, Hedef Kitle, Medya Planı, Sponsorluk Hakları ve İletişim bilgileri yer alır. Her projeye özel çalışma yapılması gerekir. İçerik ve tasarım olarak detaylı planlamaları öğrenebilirsiniz.

İletişim Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Global standartlara uygun, responsive internet sitelerinin hazırlanması işlemidir. Etkinlik, Bireysel Sporcu, Kurumsal, E-Ticaret gibi farklı dinamiklerde özel internet siteleri tasarlanır. Mobil uygulamalar için 3. partilerden destek alınır.

 

Görsel Tasarım Hizmetleri

Basılı ve Dijital materyalleriniz için özgün görsel tasarım çalışmaları uygulanır. Logo, Kurumsal Kimlik, Afiş, Broşür, Sosyal Medya Görselleri, Reklam Görselleri vb. şeklinde detaylandırılabilir.

 

Dijital Reklam Hizmetleri

Gerek Google gerek Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn platformlarında kullanılacak reklamların, içerik, bütçeleme, zamanlama gibi işlemleri gerçekleştirilir. Reklamların raporlaması ve geri dönüşü analizi edilir.

 

Sosyal Medya Hizmetleri

İletişim hizmetlerimiz kapsamında sosyal medya hesaplarının yönetilmesi işlemidir. Önceliklendirilecek platformlar belirlenir, paylaşım sıklığı ve içerik planlaması gerçekleştirilir ve mesajlara yanıt verilir.