Markaların Festival Sponsorlukları

Üniversite Festivalleri ve Sponsorluk

Üniversite Festivali Sponsorlukları

Türkiye’de gerek devlet gerekse de vakıf üniversitelerinde her mayıs ayında pek çok festival düzenlenmektedir. Üniversite festivalleri, festivalin düzenlendiği üniversite öğrencilerine ek olarak diğer üniversiteden gençlerin katılımı ile düzenlenmektedir. Büyük veya küçük çaplı olmak üzere her yıl ortalama 100 civarında festival düzenlenmektedir.

Anasponsor olarak üniversite festivalleri sponsorlukları konusunda da hizmet vermekteyiz. Markanızın doğru üniversitelerde konumlanmasına yardımcı olmaktayız. Pazarlama iletişimi faaliyetlerinize katkıda bulunan ve ulaşmak istediğiniz hedef kitleye direkt dokunulabilen festivallerde yer almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Eğer sponsor olmayı hedeflediğiniz bir üniversite festivali var ise ön analiz raporumuzu talep ederek detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Festivallerde Gerçekleşen Etkinlikler

Üniversite Festivalleri kapsamında gençlere yönelik çeşitli etkinlikler düzenlenir.

Düzenlenen etkinlikler, festival katılımcı sayısını olumlu yönde etkileyen faaliyetlerdir. Kurumlar, sponsor olacakları üniversitesi festivallerini belirlerken aşağıda belirttiğimiz etkinliklere dikkat edebilirler.

Konserler

Konserler

 

Profesyonel ve amatör sanatçılarının açık ve kapalı alan konserleri

Kulüp Etkinlikleri

Kulüp Etkinlikleri

 

Tiyatro oyunları, fotoğraf sergileri ve gezileri, film gösterimleri, halk oyunları ve dans gösterileri, trekkingler ve kültürel geziler…

Oturumlar

Oturumlar

 

Stand-up gösteri, Söyleşi ve Paneller

Deneyim Alanı

Deneyim Alanı

 

Lunapark, Şişme ve elektronik oyun aktiviteleri, Karaoke, Playstation vb. turnuvalar

ReklamTanitimStandi

Reklam & Tanıtım Standları

 

Kurumların festival alanında yer aldığı reklam ve tanıtım standları

Yemek Stand

Yiyecek ve İçecek Standları

 

Kurumların festival alanında yer aldığı yiyecek ve içecek standları

Kitap Standı

Kitap Standları

 

Kurumların festival alanında yer aldığı kitap standları

Satış standı

Ürün Satış Standları

 

Kurumların festival alanında yer aldığı ürün satış standları

Geçmişte Çalıştığımız Üniversiteler

 

Anasponsor olarak geçmişten günümüze pek çok önemli üniversite festivalinde hem maddi sponsorluklar hem de ayni sponsorluklar konusunda çalıştık.

İşte bazı örnekler;

Sayfamızda belirttiğimiz festival içerikleri kapsamında; hangi üniversite festivaline sponsor olacağınız, hangi festivallerde yer alabileceğiniz, festivallerde hangi deneyimleri sunacağınız, festivallerde hangi aktiviteleri gerçekleştireceğiniz ve festivallere ayıracağınız bütçeyi belirleme gibi aklınıza sponsorluk hakkında gelebilecek tüm konularda görüşmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Hemen formu doldurun, sizinle iletişime geçelim!